Strona główna Email Mapa serwisu Zespół zastrzegania kart

 

 

Aktualności

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w nocy z 12 na 13 grudnia (środa/czwartek) między godziną 01:00 a 05:00 rano wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

KREDYT +

Korzystna okazja?
Nieplanowany remont?
Świetna oferta wakacji last minute?
Wiemy, że nie zawsze dysponuje się odpowiednią ilością gotówki.
Dlatego warto śledzić Naszą ofertę.
Od pierwszych tygodni listopada, zachęcamy do korzystania z okazji i spełniania marzeń z Bankiem Spółdzielczym w Jastrowiu.


Teraz w Naszym Banku możesz otrzymać
wygodny kredyt gotówkowy Kredyt +
+ atrakcyjne oprocentowanie
+ niskie koszty całkowite
+ na dowolny cel


Odwiedź stronę www.kredytplus.sgb.pl


*Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: kwota udzielonego kredytu 5.300,- zł, całkowita kwota kredytu 5.300,- zł, okres kredytowania 24 miesiące, roczne stałe oprocentowanie nominalne 6 %, całkowity koszt kredytu wynosi 549,86 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu (płatna ze środków własnych kredytobiorcy) 212,- zł, odsetki od kredytu 337,86 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 10,52%, całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 5.849,86 zł, wysokość rat wynosi 234,91 zł. Kalkulację sporządzono dnia 16.10.2018 r. przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu.

KREDYT MIESZKANIOWY

KREDYT MIESZKANIOWY

Bank Spółdzielczy w Jastrowiu
zaprasza
do skorzystania z KREDYTU MIESZKANIOWEGO

Okres kredytowania do 30 lat
Oprocentowanie  już od 3,46% w stosunku rocznym
Prowizja bankowa od 1%

- sposób spłaty dostosowany do klienta
- szybka decyzja kredytowa
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności  
   

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,30%, całkowita kwota kredytu 174.000,- zł, całkowita kwota do zapłaty 300.208,91 zł, oprocentowanie zmienne (stanowi sumę wartości WIBOR 3M, który wynosi obecnie 1,71% i marży Banku w wysokości 1,75 p.p.), tj. aktualnie 3,46%, całkowity koszt kredytu 126.208,91 zł (w tym prowizja 1.740,- zł, odsetki 86.274,91 zł, PCC 19,- zł, usługi dodatkowe: ubezpieczenie na życie 35.328,- zł, koszt rachunku ROR 2.100,- zł,  koszt karty debetowej 747,- zł). Spłata w 300 miesięcznych równych ratach, przy czym 299 rat w wysokości po 867,59 zł, ostatnia rata w wysokości 865,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Umowa o kredyt wymaga zabezpieczenia w postaci hipoteki na kredytowanej nieruchomości.

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu.

 

Kredyt "JESIEŃ 2018"

 Bank Spółdzielczy w Jastrowiu zaprasza w dniach: 01.10.2018 r. - 31.12.2018 r. do skorzystania z kredytu "JESIEŃ 2018"

Kwota kredytu - 2 krotne dochody netto, maksymalnie 10.000,- zł
Oprocentowanie stałe - 5,9 %
Prowizja bankowa - 4,4%
Okres kredytowania - 10 miesięcy

Forma spłaty:

Kredyt płatny w 10 równych ratach kapitałowo-odsetkowych w formie gotówkowej lub bezgotówkowej za pośrednictwem ROR.

Zabezpieczenie

dostosowane do Klienta

Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) przy całkowitej kwocie kredytu 3.000,- zł (prowizja finansowana ze środków własnych Kredytobiorcy) na okres 10 m-cy spłat, z prowizją 4,4%, i oprocentowaniem stałym 5,9% w stosunku rocznym wynosi 23,82%. Rata miesięczna wynosi 308,17 zł, ostatnia rata wyrównawcza w kwocie 308,16 zł. Całkowity koszt kredytu: prowizja bankowa 132,- zł, odsetki od kredytu 81,69 zł, koszt usług dodatkowych: koszt rachunku ROR 70,- zł. Całkowita kwota do zapłaty 3.283,69 zł.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i Kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2018 r.

 

 

LATO PEŁNE NAGRÓD

Załóż 3- lub 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w jesiennej loterii i wygraj atrakcyjne nagrody!

W Banku Spółdzielczym w Jastrowiu rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Zysk i nagrody idą w parze. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, na których w okresie od 1 października do 21 grudnia 2018 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to samochód Kia Stonic. Do zdobycia są też ekspresy Krups Nescafe Dolce Gusto.

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się do Banku we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

 Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Jesień 2018)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 01.10.2018 r. do 21.12.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią.

 

KREDYT NA SPEŁNIENIE MARZEŃ

K R E D Y T
N A   S P E Ł N I E N I E
M A R Z E Ń

Bank Spółdzielczy w Jastrowiu
zaprasza do skorzystania z atrakcyjnego kredytu"NA SPEŁNIENIE MARZEŃ"

Kwota kredytu

10 krotne dochody netto - minimalnie 2.000,- zł
Oprocentowanie stałe - 4,5 % w stosunku rocznym
Prowizja bankowa - 12 %
Okres kredytowania - do 84 miesięcy

Forma spłaty 

Kredyt płatny w ratach równych lub ratach malejących w formie:
- gotówkowej,
- bezgotówkowej za pośrednictwem ROR


Zabezpieczenie

- ubezpieczenie na życie,
- pełnomocnictwo do ROR,
- weksel in blanco

Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) przy całkowitej kwocie kredytu 5.000,- zł (prowizja i koszt ubezpieczenia finansowane ze środków własnych kredytobiorcy) na okres 24 miesięcy spłat, z prowizją 12 % i oprocentowaniem stałym 4,5 % w stosunku rocznym wynosi 26,93 %. Rata miesięczna wynosi 218,27 zł. Całkowity koszt kredytu: prowizja bankowa 600,- zł, odsetki od kredytu 238,41 zł, koszt usług dodatkowych: ubezpieczenie na życie 110,- zł, koszt rachunku ROR 168,- zł. Całkowita kwota do zapłaty 6.116,41 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i Kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 22.03.2018 r.

LOKATA NA SZÓSTKĘ


Skorzystaj z atrakcyjnej oferty dla lokaty 6 miesięcznej – oprocentowanie STAŁE 1,6% w stosunku rocznym.

Minimalna kwota lokaty 1.000,- zł

Maksymalna kwota lokaty 30.000,- zł

LOKATA DOSTĘPNA DLA NOWYCH ŚRODKÓW (za „nowe środki” uznaje się nadwyżkę przekraczającą saldo zgromadzone na rachunkach Klienta na dzień przypadający 1 miesiąc przed dniem założenia lokaty).NIE ZWLEKAJ, SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEJ OFERTY

KONTO ZA ZŁOTÓWKĘ

„Konto za złotówkę” to rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy
dla osób fizycznych z dedykowanym pakietem usług.

Koszt pakietu: 1,- zł miesięcznie.
W skład pakietu „Konto za złotówkę” wchodzi:
 -    konto ROR,
 -    zbliżeniowa debetowa karta płatnicza Mastercard,
 -    aplikacja mobilna „Portfel SGB”.
Ponadto:
-   0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci SGB i BPS
-   0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach za granicą
-   0 zł za wypłatę gotówki w sklepach podczas zakupów na terenie Polski (cashback)


Szczegóły oferty oraz informacje o wysokości pozostałych opłat i prowizji pobieranych od klienta w związku z korzystaniem z pakietu „Konto za złotówkę”, dostępne są w taryfie prowizji i opłat Banku. Oferta „Konto za złotówkę” skierowana jest do osób będących konsumentami, które nie posiadają w Banku Spółdzielczym w Jastrowiu rachunku ROR.


NIE ZWLEKAJ, SKORZYSTAJ Z OFERTY

BEZPIECZEŃSTWO BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

(więcej...)

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

(informacja...)

 

 

Aplikacja Portfel SGB

Aplikacja Portfel SGB

Jednym z elementów wspólnego konta SGB jest aplikacja mobilna Portfel SGB w wersji 2.0, która jest dostępna na platformie Google Play i App Store (iOs). Klient samodzielnie pobiera aplikację i aktywuje ją bez konieczności dodatkowej wizyty w Banku.

Aplikacja umożliwia:
1) szybkie sprawdzenie środków dostępnych na karcie,
2) sprawdzenie historii transakcji dokonanych kartą (30 dni wstecz),
3) filtrowanie transakcji wg daty, nazwy sprzedawcy i kwoty operacji,
4) weryfikację szczegółów karty w zależności od rodzaju,
5) sprawdzenie aktualnego statusu karty (ważna, zastrzeżona, zablokowana, nieaktywna),
6) ustawienie kolejności pokazywania kart w aplikacji według własnych preferencji.

 Przewodnik Portfel SGB

PROGRAM RODZINA 500+

PROGRAM RODZINA 500+

Uprzejmie informujemy, że w bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Jastrowiu udostępniona została możliwość składania wniosków o świadczenie w ramach Programu Rodzina 500+. Korzystając z tego rozwiązania mogą Państwo samodzielnie wypełnić oraz wysłać wniosek bez konieczności wychodzenia z domu.

Promocja Orange

 Rekordowa oferta w Orange na kartę 

Doładowując telefon w Orange na kartę przez bankowość elektroniczną, zapewniasz stałe środki na saldzie, dzięki którym będziesz mógł uruchomić nielimitowane rozmowy ze wszystkimi, SMSy bez limitu i pakiet GB na mobilny dostęp do Internetu.

Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych klientów- im dłużej jesteś w sieci Orange, tym więcej Internetu otrzymujesz:

  • staż do 1 roku: 15 GB w usłudze cyklicznej, 10 GB w usłudze jednorazowej
  • staż od 1 roku do 3 lat: 17 GB
  • powyżej 3 lat 20 GB

Koszt usługi wynosi 25 zł/mc.

Jak włączyć „Cykliczną usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 15 GB” na 31 dni?

  • Wprowadź kod *102*75# (koszt włączenia Usługi wynosi 25 zł z VAT),
  • Wyślij SMS o treści START CYKL pod numer 696 (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem) 

Warunkiem odnowienia usługi jest zapewnienie na Koncie Głównym abonenta środków potrzebnych do pokrycia opłaty za usługę tj. 25 zł.

Jak włączyć jednorazowo usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB” na 31 dni?

  • Wprowadź kod *102*74#
  • Wyślij SMS o treści START pod numer 696 (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem).

Uruchomienie usługi przez Orange nastąpi w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia usługi.

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” dostępna jest również w wariancie 12 zł z VAT na 7 Dni. Szczegóły znajdują się w regulaminie usługi.

Promocja T-Mobile

 „Video bez limitu danych”

Nowość na kartę bez limitu, video, rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych Klientów T-Mobile z taryfą Frii do skorzystania z oferty T-Mobile na kartę VIDEO BEZ LIMITU DANYCH. Oferta dostępna w dwóch wariantach:

1.5 zł / 5 dni 2.30 zł / 30 dni,

Każda z opcji obejmuje:

• nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, • pakiet danych, (odpowiednio 1GB lub 10GB) • przedłużenie ważności konta o 365 dni • oraz unikalna usługa: Supernet Video

Aby aktywować pakiet:

1. Za 5 zł, co 5 dni - Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB Wpisz *150*161*2# [zielona słuchawka].

2. Za 30 zł, co 30 dni- Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB  Wpisz *150*150*2# [zielona słuchawka]

Aktywacja Oferty nastąpi niezwłocznie od momentu zlecenia aktywacji i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Opłata za korzystanie z Oferty naliczana jest cyklicznie ( co 5 lub 30 dni) i pobierana jest z góry od daty jej aktywacji.

Oferta skierowana do Klientów oferty T-Mobile na kartę z taryfą Frii. Aby sprawdzić swoją taryfę wpisz *100# [zielona słuchawka]. Jeśli masz inną taryfę w T-Mobile na kartę przejdź na taryfę Frii kodem *100*811# [zielona słuchawka].  

Uwaga: Dotychczasowe popularne oferty „Bez limitu za 1zł dziennie” oraz „Bez limitu za 25zł, co 30 dni” będą nadal dostępne.

Oferta dostępna od dnia 06.06.2018 r. do jej wycofania.

Szczegóły w regulaminach: Warunki Oferty Promocyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” dla Użytkowników T-Mobile na kartę Warunki Oferty Promocyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł” dla Użytkowników T-Mobile na kartę

 

Promocja Orange

 Internet za darmo po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę

 Doładuj telefon poprzez bankowość elektroniczną i otrzymaj bonus w postaci pakietu Internetu!

 Sprawdź jak dużo możesz zyskać doładowując konto:

Wartość doładowania

5 zł

10 zł

30 zł

50 zł

100 zł

200 zł

Bonus

2,5 GB

5 GB

15 GB

25 GB

50 GB

100 GB

Ważność

2 dni

5 dni

1 mies.

3 mies.

5 mies.

5 mies.

W każdej chwili masz możliwość sprawdzenia ilości dostępnych środków oraz terminu ich ważności poprzez:

- SMS o treści ILE pod numer 411 (opłata jak za standardowy SMS do Orange)

- kod *101*01# i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatnie)

 Jeśli już jesteś w taryfie Orange Free to promocja już działa na Twoim numerze. Doładuj konto dowolną kwotą, aby się przekonać.

 Aby zmienić za darmo taryfę na Orange Free wpisz *101*40# 

 Szczegóły w regulaminie promocji.

 

PROMOCJA VISA

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż istnieje możliwość korzystania z programu Visa Oferty. 

Visa Oferty to nowoczesny program skierowany do indywidualnych użytkowników debetowych i kredytowych kart Visa. Jak to działa?  (więcej...)

Komunikat

Szanowni Państwo,


Bank Spółdzielczy w Jastrowiu wraz z SGB-Bankiem S.A. ostrzega o fałszywych wiadomościach poczty elektronicznej kierowanych do klientów Banków Spółdzielczych zawierających w treści link do złośliwego oprogramowania.
Temat wiadomości: Dodatkowe opłaty dla rachunków ROR w Banku Spółdzielczym SGB.

Prosimy nie odpowiadać na tego typu wiadomości i nie korzystać z podanego linku. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności, bowiem samo kliknięcie w link może spowodować, że na komputerze zainstaluje się złośliwe oprogramowanie. W przypadku otrzymania w/w wiadomości lub podobnych, należy je niezwłocznie skasować.

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW BANKU POSIADAJĄCYCH USŁUGĘ INTERNET BANKING

Uprzejmie informujemy, iż w usłudze Internet Bankingu istnieje możliwość doładowania telefonów komórkowych następujących operatorów:

PLUS, T-MOBILE, ORANGE, HEYAH, PLAY, POLSAT, WRODZINIE, VIRGINMOBILE, LYCAMOBILE, NJUMOBILE.

Outsourcing

Zakład Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o.

ul. Spokojna 9a 18-400 Łomża
Partnerzy
Biuro Informacji Kredytowej

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Concordia

AMRON